(096)92-91-93-0; 093-11-83-043
(096)92-91-93-0; 093-11-83-043
English

Англійська - універсальна мова

Англійську мову, без сумніву, можна вважати по-справжньому універсальною мовою. Вона займає друге місце в світі за кількістю носіїв, є офіційною мовою в 70-ти країнах, а на частку англомовних країн припадає близько 40% відсотків світового ВНП.

Англійську мову розуміють фахівці й освічені люди всього світу. Це мова світових СМІ, кіно, телебачення, популярної музики та інформаційних технологій. Багато англійськіх слів знайомі і зрозумілі людям на всій планеті.

«Чому, тобто з якої причини?»

Причини цієї універсальності добре відомі і зрозумілі. Поширення англійської мови почалося в XVI столітті з розширенням Британської імперії. У XX столітті її позиції зміцнилися ще більше завдяки економічній, політичній і військовій перевазі США, а також під сильний вплив американського кінематографа.

Ідея універсальної мови особливо значима саме зараз, в епоху масових комунікацій. У різні періоди історії універсальними мовами, в якійсь мірі, могли вважатися грецьку, латину та французький, хоча це стосувалося, насамперед, тільки Європи.

Не така страшна англійська, як угорська

За щасливим збігом обставин, англійська - одина з найпростіших за структурою і легка для вивчення мови. Інші прості і легкі мови - тільки штучні (іврит, есперанто і т.д.).

Звичайно, легкість - відносне поняття, воно залежить від того, якою мовою ви вже володієте. Однак, простота безсумнівна: англійську легко вивчати, розуміти і розмовляти нею. Складну мову, наприклад, угорська, була би малоймовірною кандидаткою на звання універсальної.

Перш за все, англійська мова використовує латинський алфавіт - самий універсальний, простий і короткий (простіше і коротше нього тільки грецький). Крім того, в англійській мові латинський алфавіт представлений в найбільш «чистому» вигляді - 26 основних букв при відсутності діакритичних (надрядкових) знаків.

Відмінювання дієсліва у неї також досить просто. Навіть неправильні дієслова майже не розрізняються по обличчю (крім 3-ї особи однини в теперішньому часі).

Правильні дієслова мають тільки чотири форми: інфінітив / даний час; минулий час / дієприкметник другий, а дійсного способу 3-ї особи однини в теперішньому часі; дієприкметник перше.

В англійській мові слова майже не змінюються за формами. Прикметники, артиклі і прислівники не залежать від числа і роду. У прикметників є тільки порівняльна і перевершувальна ступінь, а у іменників - тільки форма множини. Займенники змінюються за родом і числом, але мають всього три відмінка (називний, родовий, знахідний / давальний).

В англійській мові сильніше, ніж в більшості інших, переважають аналітичні властивості і майже відсутні синтетичні, флективні або Аглютинативні ознаки.

Яндекс.Метрика


Создание, продвижение сайтов

Житомир
(096)92-91-93-0; 093-11-83-043