(096)92-91-93-0; 093-11-83-043
(096)92-91-93-0; 093-11-83-043
English

Англомовний табір

Чому англомовний табір для дітей вважають корисним? Курси англійської мови для дітей в Житомирі

 Улюблена пора року майже кожної дитини – це літо. Адже літо це час пригод, розваг  та відпочинку. Чи знаєте ви що відпочивати та веселитися можна з користю не лише для здоров’я а й для розумового розвитку? Одним із напрямків такого корисного відпочинку вважаються літні англомовні табори.

В чому полягає користь від відпочинку в англомовному таборі?

  • Позитивні враження. Веселі прогулянки, активні ігри на природі, перегляд мультфільмів, створення різноманітних поробок своїми руками, приготування та оформлення їжі, незвичайні експерименти – ось все те від чого діти отримують справжнє задоволення. І чим більше позитивних емоцій отримає ваш малюк, тим здоровішим фізично і психологічно він повернеться додому.
  • Спілкування. Впродовж усього часу перебування в англомовному літньому таборі «HelloEnglish» дітки активно взаємодіють між собою та спілкуються англійською. А враховуючи те, що вік та рівень знань мови у кожного різний – такий підхід стимулює більш слабкіших дітей тягнутися до нових знань, а ті хто добре володіють англійською ще більше починають прагнути до самовдосконалення. Завдяки тому що комунікація відбувається в неформальних та невимушених умовах – дітки зайвий раз не напружуються, та сприймають спілкування просто як гру. Такий підхід до вивчення мови значно швидше допомагає закріплювати нові отриманні знання.
  • Різноманітність. Кожен новий день у таборі має своє тематичне забарвлення та нове лексичне наповнення. Наприклад сьогодні ми члени королівської родини, завтра – детективи, а післязавтра ще хтось. Щодня, коли змінюється тематика, дітки починають вивчати щось нове: корисні поради; цікаві факти із життя своїх героїв; історію країни чи континенту; особливості способу життя тварин та рослин. А під час приготування їжі дітки розповідають на англійській мові, що саме вони готують, з яких компонентів, та чим прикрашають свої творіння. Наш літній табір можна назвати інтенсивним курсом з вивчення англійської мови, коли дітки за тиждень отримують та засвоюють чималий об’єм нової інформації.
  • Активний відпочинок. Ранок у нашому таборі традиційно розпочинається з веселої зарядки, під час якої діти повторюють рухи улюблених тваринок або танцюють веселі пробуджуючі танці. Ключовим елементом занять ми вважаємо прогулянки на чистому повітрі, які так подобаються малюкам. Літній англомовний табір відпочинку «HelloEnglish» - це абсолютна користь для повноцінного всебічного розвитку вашої дитини.

 

Щиро бажаємо вам та вашим діткам корисного та веселого літнього відпочинку!

Англомовний табір в Житомиріангломовний табір для дітей

табір в Житомирі

 

 

Яндекс.Метрика


Создание, продвижение сайтов

Житомир
(096)92-91-93-0; 093-11-83-043