(096)92-91-93-0; 093-11-83-043
(096)92-91-93-0; 093-11-83-043
English

Програми обміну для навчання

Програми обміну для навчання, проживання або  роботи за кордоном

Існує багатоможливостей, пронихлише треба знати. Не дарма кажуть, хто володіє інформацією, той володіє світом. Отже, про програми обміну:

FLEX  - програма культурного обміну, яка надає можливість школярам навчатися в американській школі і жити в американській сім'ї протягом одного навчального року. Беруть участь учні 8-10 класів (перший тур  в Житомирі проходить вгімназії №23 ).Можуть взяти участь всі охочі які досягнули відповідного віку.

Global UGRAD  - програма культурного обміну США для студентів університетів. Беруть участь студенти 1-3 курсів старші 18 років. Всього 2 тури. Перший онлайн, а другий в посольстві.  

Work&Travel  - програма культурного обміну, що дозволяє іноземним студентам працювати та подорожувати США під час літніх канікул. Беруть участь студенти ВНЗ денної форми навчання старші 18 років.   

Потрапити може кожен, хто має трохи грошей і удачу на співбесіді в посольстві
P.S. гроші швидко відробляються, але буде багато роботи ( з досвіду наших студентів)  

Erasmus - наймасштабніша програма академічних обмінів Європейського союзу.  Але  вона існуватиме лише до 2020 року. Про умови участі треба дізнаватися у своїх університетах. Знашихспостережень скажемо, що з України пробитися не легко, і в основному беруть магістрів

Двосторонні договори між університетами - тут все індивідуально, залежно від університету.  Але майже всі державні університети мають таку практику. 

  Кожен може знайти собі щось по душі. Потрібно просто не сидіти на місці, а діяти.Ми як завжди у Вас віримо ! І завжди раді допомогти! Звертайтеся за будь-якою додатковою інформацією по будь-якій із програм – ми з радістю допоможемо!

Яндекс.Метрика


Создание, продвижение сайтов

Житомир
(096)92-91-93-0; 093-11-83-043