(096)92-91-93-0; 093-11-83-043
(096)92-91-93-0; 093-11-83-043
English

Методи найшвидшого вивчення іноземної мови

    Один з найефективніших методів «прокачати» свою англійську- це дивитися серіали мовою оригіналу. Дуже легкий, приємний і цікавий метод вивчення іноземної мови. Адже все що ми робимо з задоволенням, приносить максимум результатів!   Ви непомітно і дуже природньо запам’ятаєте безліч нових слів, фраз, граматичних явищ, швидко ознайомитесь з реальним середовищем життєвого спілкування. Але, є одне але. Дивитися відео треба правильно! Дивлячись будь-який серіал на англійській мові, з ціллю вивчити іноземну мову, варто пам’ятати про декілька головних правил:

  • дивіться серіали, фільми тільки усвідомлено, намагаючись зрозуміти  максимально все! Ви можете продивлятися серіали, фільми на англійській мові хоч місяцями, але якщо ви робите це автоматично, не вдумливо,  не спостерігаючи за словами, граматикою, за виразами, за вимовою – це буде марна робота.  
  • обирайте серіал за рівнем своїх знань.   Якщо ви тільки починаєте вивчати мову, обирати важкі серіали не варто. Ви мало ,  що зрозумієте , а лише  засмутитесь що навчання є таким важким. Рекомендуємо обирати відеоматеріали спеціально адаптовані саме під ваш рівень знань. Можна почати з невеличких відео, навчальних серіалів , які спеціально були розроблені для навчання англійської мови. Навіть з першого дня ви зможете розуміти 80-90% матеріалу, адже вони не є складними і часто з допоміжними техніками.  
  • використовуйте субтитри. Це допоможе краще зорієнтуватися, зрозуміти загальне значення. Ви легко звикнете до акценту, швидко запам’ятаєте скорочення, сленг. Буде простіше знайти якесь незнайоме слово чи фразу. Але краще з часом відмовитися від субтитрів, розвиваючи аудіювання  і глибше занурюючись у реальне середовище спілкування.
  • записуйте нові слова, вирази, цікаві речення. Обов’язково ведіть словничок або зошит з новим цікавим матеріалом, який завжди можна буде проглянути, згадати і затренувати. І загалом, людина краще запам’ятовує якщо щось записує.
  • обирайте лише цікаві для вас відеоматеріали.  Робота вам в такому разі принесе масу нових знань і максимум задоволення! Коли ми робимо щось з задоволенням, у нас величезний  інтерес – пізнання чогось нового проходить дуже легко, невимушено і максимально ефективно! 

     Топ 5 телесеріалів, які легко дивитися англійською

 (Top 5 of TV series that are easy to watch in English

heMiddle - комедійний серіал про типову американську сім'ю та їхні повсякденні проблеми . Дуже легка і невимушена сюжетна лінія. Підійде і буде зрозумілою для всіх поколінь.

iCarly - серіал про трьох підлітків, які ведуть своє веб-шоу (стали влогерами до того, як це стало мейнстрімом ). Проста, корисна лексика і водночас хайпова тематика.

 Younger - серіал, що розповідає про жінку, якій 40 років, але, щоб влаштуватися на роботу, вона вирішила прикинутися, що їй 26. Тут лексика трошки професійна ,  хоча і не складно. Також загострюється увага на видавничій справі, офісних справах, залученні інвестицій, але це все в невимушеній формі.

2BrokeGirls - серіал про двох подруг без грошей , які намагаються розвинути свій капкейковий  бізнес на теренах Брукліна. Серед цієї п'ятірки напевно лексика найважча, алетам висвітлюється багато сучасних тенденцій американської культури. Тобто все, що вони кажуть, так воно в житті і є.  

 Riverdale -  якщо ви любите скандали, інтриги, розслідування  і шкільні драми , то це саме те, що треба. Всі говорять не швидко й чітко вимовляють слова.
      Але пам’ятайте  не варто дивитися серіали, які ви не можете посилити зі своїм рівнем англійської.  Все поступово! Успіхів! Ми віримо у Вас!Ваш HelloEnglishCenter

Яндекс.Метрика


Создание, продвижение сайтов

Житомир
(096)92-91-93-0; 093-11-83-043